- Spezielle Leuchten
Mil-376072 detail výrobku
|
Povrchové svítidlo se senzorem pohybu od společnosti Eko-light je vyrobeno z PVC materiálu v univerzální bílé barvě. Tento model je vybaven přídavným bočním zdrojem světla. Zařízení má barevnou teplotu 4000 K, což znamená, že poskytuje světlo neutrální barvy. Příkon, při kterém pracuje, se rovná 0,5 W, přičemž světelný výkon je 40 Im . Důležitý je také stupeň krytí tohoto modelu, který je IP 20, což znamená ochranu proti jakémukoli pylu. Lampa má následující rozměry: šířka 125 mm, hloubka 35 mm a výška 65 mm. Váží 0, 10 kg a byla navržena pro povrchovou montáž. Tento model je vybaven světlem LED, které je energeticky úsporné a odolné. Svítidlo je napájeno bateriemi. Je ideální do tmavých místností, kde nelze použít síťové osvětlení. |
|
| KATALOG | 2023 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,10 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,11 kg |
| POWER | 0.5W |
| ŠÍŘKA (mm) | 118 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 16 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 21 |
| Hloubka (mm) | 31 mm |
| Hloubka balení (cm) | 4.5 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 40 lm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 40ks |
| HMOTNOST BALENÍ | 5,70 kg |
| VÝŠKA (mm) | 65 mm |
| VOLTAGE | Baterie |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| MATERIÁL | PVC |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| SNÍMAČ POHYBU | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
8 €
Empfohlener Verkaufspreis: 8,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 8,90 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
