- Spezielle Leuchten
Mil-376078 detail výrobku
|
Světlo do skříně se senzorem pohybu a závěsem od společnosti Eko-Light je velmi užitečná pomůcka, která by neměla chybět v žádné domácnosti. Tento model je vyroben z kvalitního PVC materiálu v bílé barvě. Světlo, které lampa vyzařuje, má neutrální barvu, která je 4000 K. Přístroj pracuje s příkonem 0,5 W, přičemž světelný tok činí 35 Im. Za zmínku stojí také stupeň krytí, který je IP 20, což znamená účinnou ochranu proti škodlivým účinkům prachu a pylu. Rozměry tohoto modelu jsou následující: Svítidlo od společnosti Eko-Light je vybaveno světelným zdrojem LED, který se ve srovnání s jinými žárovkami vyznačuje mimořádnou životností. Tento model je napájen z baterií. Má zabudovaný pohybový senzor, který se automaticky rozsvítí, a závěs, takže ji lze zavěsit do skříně na tyč nebo na ramínko. Přístroj je také možné připevnit pomocí oboustranné lepicí pásky s magnetem. |
|
| KATALOG | 2023 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,09 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,1 kg |
| POWER | 0.5W |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 11 |
| VÝŠKA (mm) | 200 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 27 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 35 lm |
| Hloubka (mm) | 36,5 mm |
| Hloubka balení (cm) | 4 |
| ŠÍŘKA (mm) | 40 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 40.0000 |
| HMOTNOST BALENÍ | 7,9 kg |
| VOLTAGE | Baterie |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| MATERIÁL | PVC |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| SNÍMAČ POHYBU | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
7,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 8,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 8,40 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
