- Spezielle Leuchten
Mil-376081 detail výrobku
|
Kulaté světlo se senzorem pohybu od společnosti Eko-Light je vybaveno energeticky úsporným světelným zdrojem LED. Tento model pracuje s příkonem 0,5 W a světelným tokem 35 lm. Má neutrální barvu světla 4000 K. Stupeň krytí IP 20 zaručuje ochranu proti prachu a nečistotám. Tento model váží 0, 079 kg. Jeho šířka i výška dosahují 80 mm, zatímco hloubka je 25 mm. Zařízení od společnosti Eko-Light je napájeno z baterií. Je ideální pro použití ve skříních nebo na policích. Lze jej také připevnit na oboustrannou lepicí pásku s magnetem nebo na závěsný držák. Má univerzální bílou barvu, která se dobře kombinuje s mnoha kusy nábytku. |
|
| KATALOG | 2023 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,079 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,08 kg |
| POWER | 0.5W |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 11 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 15 |
| Hloubka (mm) | 25 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 35 lm |
| Hloubka balení (cm) | 4 |
| HMOTNOST BALENÍ | 4,1 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 60.0000 |
| VÝŠKA (mm) | 80 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 80 mm |
| VOLTAGE | Baterie |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| MATERIÁL | PVC |
| SNÍMAČ POHYBU | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 1 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
6,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 7,70 €
Empfohlener Verkaufspreis: 7,70 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
