- Klassische Leuchten
Mil-376471 detail výrobku
|
Lampa MADISON CHROME pochází z nejnovější kolekce značky MiLAGRO. Lustr byl vytvořen pro milovníky moderního a elegantního designu. Model se vyznačuje designem, který kombinuje dva styly. Na jedné straně díky krystalům zapadá do glamour designu, na druhé straně díky kovovým trubkám instalovaným kolem něj odkazuje na postindustriální styl. Lampa MADISON je vyrobena z vysoce kvalitního kovu a křišťálu. Je ideální do moderních prostor, kam vnáší prvek elegance a třídy. Model je k dispozici v chromovém a zlatém provedení. Na výrobek vyrobený společností MiLAGRO se vztahuje dvouletá záruční doba. Po uplynutí této doby lze využít služeb specializované firmy. |
|
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E14 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 11,20 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 12,38 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA (mm) | 450 mm |
| Hloubka (mm) | 450 mm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-1000 mm |
| Hloubka balení (cm) | 54 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 54 |
| POWER | 9xE14 40W |
| barva | CHROM |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MADISON |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 16 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
313,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 348,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 348,05 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
