- Moderne Leuchten
Mil-376732 detail výrobku
|
Řada MALMO - svítidla pro různá uspořádání Řada MALMO se skládá ze sedmi jedinečných závěsných svítidel. Vyznačují se klasickým, ale zároveň moderním designem. Stínidla se zajímavým nadčasovým tvarem a jemnými liniemi se budou dobře vyjímat zejména v minimalistických aranžmá. Tento typ osvětlení jistě upoutá pozornost. Charakteristickým rysem této řady je široká škála barev, díky níž lze lampy sladit prakticky s jakoukoli místností v domě. Elegantní černá a neutrální bílá se zlatými nebo chromovanými detaily jsou nejlepší volbou pro jídelnu, kuchyň nebo obývací pokoj. Cukrové barvy - mátová, růžová a modrá - potěší nejmladší členy rodiny. Dětské pokoje se rozzáří jako nikdy předtím. Šířka lampy je 300 mm, stejně jako její hloubka. Velkou výhodou tohoto modelu je, že jej lze výškově nastavit, což umožňuje přizpůsobit jej našim potřebám. Ať už chceme lampu zavěsit nad kuchyňský stůl nebo pracovní desku v obývacím pokoji. Výška se pohybuje od 400 do 900 mm. Lampa MALMO od společnosti Eko-Light - polská kvalita Lampy z řady MALMO se bezpochyby vyznačují kvalitou zpracování a důrazem na detail. Osvětlení je vyrobeno z vysoce kvalitního kovu, odolného proti poškrábání a oděru. Pokud jde o elektrické parametry, svítidla pracují s napětím 230 V a jejich napájecí frekvence je 50 Hz. Svítidla MALMO jsou osazena závity typu E27. Světelný zdroj není součástí dodávky. Na svítidla značky MiLAGRO se vztahuje záruka, která trvá 2 roky. Řada svítidel MALMO se skládá ze sedmi jedinečných modelů: - závěsná lampa v bílé barvě se zlatými detaily, s jedním světelným zdrojem MLP6197 - závěsná lampa v černé barvě se zlatými detaily, s jedním světelným zdrojem MLP6198 - závěsná lampa v růžové barvě, s jedním světelným zdrojem MLP6199 - závěsná lampa v mátové barvě, s jedním světelným zdrojem MLP6200 - závěsná lampa v modré barvě, s jedním světelným zdrojem MLP6201 - závěsná lampa v bílé barvě s chromovanými detaily, s jedním světelným zdrojem MLP6202 - závěsná lampa v černé barvě s chromovanými detaily, s jedním světelným zdrojem MLP6203 |
|
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,37 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 130 mm |
| POWER | 1xE27 60W |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,17 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 30 |
| Hloubka balení (cm) | 30.5 |
| Hloubka (mm) | 300 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 300 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 300 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 31 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 400-900 mm |
| LAMP FAMILY | MALMO |
| MATERIÁL | kov |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| barva | RED |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 38 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
47,60 €
Empfohlener Verkaufspreis: 52,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 52,90 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
