- Decken- und Wandleuchten
Mil-378325 detail výrobku
|
Plafón MAYA má jeden světelný zdroj a vyměnitelný modul LED. Celkový příkon svítidla je 13 W, což odpovídá 96 W u žárovkového světelného zdroje. Jmenovité napětí dosahuje 230 V. Další výhodou plafonu je jistě vestavěné čidlo pohybu a soumraku. Výrobek je vyroben z bezpečného a odolného plastu s černou povrchovou úpravou. Plafond MAYA od polského výrobce MiLAGRO je ideálním řešením pro osvětlení domácích interiérů. Díky univerzálním barvám a jednoduchému designu je plafon vhodný prakticky do každé místnosti. Na výrobek se vztahuje dvouletá záruka výrobce. Součástí sady je návod k použití a další komponenty potřebné k instalaci. |
|
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,60 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,80 kg |
| POWER | 13W LED |
| ÚHEL SVĚTLA | 160° |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1650lm |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 22 |
| ŠÍŘKA (mm) | 330 mm |
| Hloubka (mm) | 330 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 330 mm |
| Hloubka balení (cm) | 36 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 36 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 7 |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| LAMP FAMILY | MAYA |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| SNÍMAČ POHYBU | Ano |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
20,75 €
Empfohlener Verkaufspreis: 23,10 €
Empfohlener Verkaufspreis: 23,10 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
