- Keller und Garagen
Mil-378691 detail výrobku
| Vyzkoušejte moderní design plafonu Slimi. Tato svítidla jsou estetická a skvěle dotvářejí každou místnost. Stropní plafon Slimi 18 W je elegantní a moderní současný výrobek. Lampa je štíhlá a bude se skvěle hodit do každé místnosti ve vaší domácnosti. Poskytuje dostatek světla v neutrální barvě, aby osvětlila celou místnost. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,44 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,56 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 10.0000 |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| POWER | 18W LED |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 23 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 2300 lm |
| Hloubka balení (cm) | 30.8 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 30.8 |
| ŠÍŘKA (mm) | 300 mm |
| Hloubka (mm) | 300 mm |
| VÝŠKA (mm) | 55 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 6.3 |
| HMOTNOST BALENÍ | 7 kg |
| barva | BÍLÁ / ČERNÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | E - PCB9140 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP40 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| MATERIÁL | Polypropylen + polystyren |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| LAMP FAMILY | SLIMI |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
13,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 15,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 15,15 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
