- Decken- und Wandleuchten
Mil-379105 detail výrobku
|
Hledáte osvětlení, které dodá vašim místnostem jedinečnou atmosféru? Plafón RINGO RGB je ideální volbou! Tento neobyčejný plafon o průměru 390 mm v sobě spojuje moderní design a barevné kouzlo. RINGO RGB nabízí celou škálu barev RGBW, což znamená, že osvětlení můžete přizpůsobit své náladě a potřebám. To vše se ovládá pomocí dálkového ovladače, takže změna barev je jednoduchá a zábavná. Světlo RINGO kombinuje plast a kov, což zaručuje odolnost a styl. Barevný rám v kombinaci s černou barvou mu dodává moderní nádech, takže se skvěle hodí k různým stylům interiérů. Tento plafón vaše místnosti nejen osvětlí, ale také v nich vytvoří nezapomenutelnou atmosféru. Zjistěte, jak barevné kouzlo dokáže proměnit váš interiér! |
|
| Lichtfarbe | 3000-6000 K |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| CRI [RA] | >80 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,7 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,2 kg |
| NOVINKY | 24 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 3250lm |
| POWER | 36W LED |
| ŠÍŘKA (mm) | 390 mm |
| Hloubka (mm) | 390 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 44 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 44 |
| Hloubka balení (cm) | 6.6 |
| VÝŠKA (mm) | 85 mm |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| LAMP FAMILY | PLAFONIERS |
| BARVA SVĚTLA | RGBW |
| DIMMABLE | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | C - PCB78201 |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
49,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 55,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 55,05 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
