- Spezielle Leuchten
Mil-380425 detail výrobku
| Podskříňové a schodišťové svítidlo STANLEY je ideálním řešením pro prostory, které vyžadují inteligentní a diskrétní osvětlení. Díky vestavěnému snímači pohybu se lampa automaticky zapne, když zaznamená pohyb, a je tak ideální volbou pro osvětlení schodů, chodeb, skříní nebo kuchyňských pracovních desek. Jemné rozptýlené světlo vytváří příjemnou atmosféru a zároveň zvyšuje bezpečnost v tmavých prostorách. Světlo STANLEY lze dobíjet prostřednictvím USB-C, což zajišťuje pohodlné používání a eliminuje nutnost výměny baterií. Součástí balení je kabel USB, takže světlo lze snadno a rychle nabít. Díky energeticky úsporné technologii světlo funguje dlouhou dobu na jedno nabití, což zajišťuje spolehlivost a praktičnost. Výrobek je vyroben z odolných materiálů, což zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,045 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,055 kg |
| POWER | 0,5W LED |
| HMOTNOST BALENÍ | 10,5 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100 |
| ÚHEL SVĚTLA | 110°-120° |
| NOVINKY | 24 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3 |
| VOLTAGE | 3.7V |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 30000h |
| VÝSTUP SVĚTLA | 55lm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 7.8 |
| ŠÍŘKA (mm) | 75 mm |
| Hloubka (mm) | 75 mm |
| Hloubka balení (cm) | 8 |
| CRI [RA] | 80 |
| VÝŠKA (mm) | 9 mm |
| MATERIÁL | ABS+PMMA |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | N/D |
| DIMMABLE | NE |
| LAMP FAMILY | DCEŘINÉ SPOLEČNOSTI |
| DODÁVKY | Polymerová baterie Li-on 500mAh |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| SNÍMAČ POHYBU | Ano |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K / 4000K / 6000K |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
5,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 6,00 €
Empfohlener Verkaufspreis: 6,00 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
