- MI-Glühbirnen
Mil-381862 detail výrobku
| Dekorativní žárovka s neutrální barvou 4000K. Hodnota světelného toku je 1055 lumenů. Tento model není vhodný pro použití se stmívačem. Žárovka je 8W led model nahrazující tradiční 70W žárovku se jmenovitým napájecím napětím 230 V. | |
| barva | - |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,028 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,043 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100ks |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1055lm |
| VÝŠKA (mm) | 108 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 11.9 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 20000h |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 22 |
| VOLTAGE | 230V |
| ÚHEL SVĚTLA | 290° |
| HMOTNOST BALENÍ | 5,7 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 6.3 |
| Hloubka balení (cm) | 6.3 |
| Hloubka (mm) | 60 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 60 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| POWER | 8W |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | E |
| GWINT | E27 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| MATERIÁL | Sklo |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Auf Lager 6 Stck - sofort zur Absendung, nächste 79 Stck - Lagerhaus - Lieferant - 6-14 tage.
Superpreis
2,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 2,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 2,40 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
