- Küchenleuchten
Mil-383491 detail výrobku
| Podokenní lampa se zásuvkami je dokonalým řešením pro každou moderní kuchyni, protože kombinuje praktičnost s moderním designem. Díky vestavěnému LED osvětlení poskytuje lampa jasné a rovnoměrné světlo, které dokonale osvětlí pracovní desku a usnadní každodenní vaření a přípravu pokrmů. Lampa Undercounter byla navíc vybavena praktickými elektrickými zásuvkami, které vám umožní pohodlně připojit kuchyňské spotřebiče, jako je mixér, rychlovarná konvice nebo mixér, aniž byste museli hledat další zdroje energie. Jedná se o řešení, které výrazně zvyšuje funkčnost vašeho kuchyňského prostoru. Díky jednoduchému a elegantnímu designu lampa dokonale zapadne do jakéhokoli kuchyňského uspořádání - moderního i klasického. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,39 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,42 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 11 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1750lm |
| POWER | 18W LED |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20 |
| NOVINKY | 24 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 25000H |
| VÝŠKA (mm) | 39 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 5.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 603,5 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 61.5 |
| Hloubka (mm) | 64 mm |
| Hloubka balení (cm) | 7 |
| MATERIÁL | Hliník+PC+ABS |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | D |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| LAMP FAMILY | DCEŘINÉ SPOLEČNOSTI |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Auf Lager 1 Stck - sofort zur Absendung, nächste 100 Stck - Lagerhaus - Lieferant - 6-14 tage.
Superpreis
27,70 €
Empfohlener Verkaufspreis: 30,75 €
Empfohlener Verkaufspreis: 30,75 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
