- Moderne Leuchten
Mil-383560 detail výrobku
| Závěsné svítidlo LINEA je moderní minimalistické svítidlo v podobě elegantní světelné linie, ideální do kuchyně, obývacího pokoje nebo kanceláře. Díky hliníkové konstrukci a nastavitelné výšce zavěšení se snadno hodí do různých uspořádání. Vestavěný LED zdroj nabízí tři barvy světla - od teplé po studenou - a umožňuje tak jediným přepínačem přizpůsobit náladu interiéru. Díky úzkému úhlu vyzařování (55 stupňů) soustředí svítidlo LINEA světlo přesně tam, kde je potřeba - nad stůl, pult nebo pracovní plochu. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,97 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,3 kg |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 1200 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 1200 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 123 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 150-1500 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1800lm |
| NOVINKY | 25 |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 30000h |
| POWER | 36W LED |
| Hloubka (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 8.5 |
| Hloubka balení (cm) | 9 |
| CRI [RA] | 90 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LINEA |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K / 4000K / 5700K |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | E - ML1783 ML1784 ML1785 |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
91,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 102,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 102,15 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
