- LED-Leuchtmittel
Tkl-3522 detail výrobku
| Žárovky V naší nabídce najdete široký výběr žárovek, které splní všechny vaše požadavky. Nabízíme žárovky pro závity E27, GU10 (černé i bílé), G9, AR111 a GX53. Naše žárovky mají buď čirý, nebo matný povrch pro optimální osvětlení v každé místnosti. K dispozici jsou žárovky s teplou i studenou barvou světla, takže atmosféru ve vaší domácnosti můžete přizpůsobit svým preferencím. Kromě toho nabízíme žárovky určené do girland a mléčné žárovky pro tlumenější a jemnější osvětlení. Díky našim výrobkům získá váš domov více než jen dokonalé osvětlení. | |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální |
| Zdroj světla | G9 |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| Maximální výkon LED | max. 3W LED |
| Teplota K | 4000K |
| Světelný tok lm | 300 lm |
| Záruka výrobce | 2 roky |
| DIMMABLE | NE |
| CRI | >80 |
| Délka lampy | 21 mm |
| šířka lampy | 21 mm |
| výška lampy | 52 mm |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Typ prohlášení CE/UKCA | LED žárovka |
| Délka krabice | 25 mm |
| Šířka krabice | 25 mm |
| Výška boxu | 65 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,01 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,013 kg |
| Typ svítidla | Nepoužije se |
| Materiál stínidla | Plastové |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Barva stínidla | Transparentní |
| STUPEŇ OCHRANY | Nepoužije se |
| Třída ochrany | Nepoužije se |
| Úhel rozložení světla | 90˚ |
| Životnost LED | 25000 h |
| Přední barva | BÍLÁ |
| Materiál rámu | Keramika|Kov |
Lagerhaus - Lieferant 4351 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
6,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 7,20 €
Empfohlener Verkaufspreis: 7,20 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
