- LED-Leuchtmittel
Tkl-18013 detail výrobku
| Žárovky V naší nabídce najdete široký výběr žárovek, které splní všechny vaše požadavky. Nabízíme žárovky pro závity E27, GU10 (černé i bílé), G9, AR111 a GX53. Naše žárovky mají buď čirý, nebo matný povrch pro optimální osvětlení v každé místnosti. K dispozici jsou žárovky s teplou i studenou barvou světla, takže atmosféru ve vaší domácnosti můžete přizpůsobit svým preferencím. Kromě toho nabízíme žárovky určené do girland a mléčné žárovky pro tlumenější a jemnější osvětlení. Díky našim výrobkům získá váš domov více než jen dokonalé osvětlení. | |
| Material | Glas |
| Zdroj světla | E27 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Typ prohlášení CE/UKCA | LED žárovka |
| Maximální výkon LED | max. 6W LED |
| Teplota K | 4000K |
| Světelný tok lm | 765 lm |
| DIMMABLE | Ano |
| CRI | >80 |
| Délka lampy | 45 mm |
| šířka lampy | 45 mm |
| výška lampy | 76 mm |
| Barva stínidla | BÍLÁ |
| Délka krabice | 45 mm |
| Šířka krabice | 45 mm |
| Výška boxu | 90 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,01 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,019 kg |
| Životnost LED | 15000 h |
Lagerhaus - Lieferant 2438 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
4,00 €
Empfohlener Verkaufspreis: 4,75 €
Empfohlener Verkaufspreis: 4,75 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
