- Küchenleuchten
Tkl-10637 detail výrobku
| SLATE Kolekce SLATE přitahuje pozornost svou lehkostí a neokázalou formou. Každá lampa je jemnou hrou tvarů - kovový disk obklopuje kulovité mléčné stínidlo a vytváří tak světelný efekt harmonie. Je to osvětlení, které nekřičí, ale buduje náladu - jemné, elegantní a plné charakteru. Řada SLATE zahrnuje závěsná svítidla, stropní svítidla a podlahové modely, s nimiž snadno navrhnete ucelený, ale nemonotónní interiér. Podlahové verze se dvěma koulemi upoutají pozornost jako socha, zatímco závěsná a nástěnná svítidla dokonale zdůrazní geometrii prostoru. Dostupné barvy - černá, sabia, cihlová, zelená a nová elegantní bronzová - umožňují sladit svítidla s různými náladami a materiály: od surového betonu po teplé dřevo. SLATE je světlo, které vytváří atmosféru - atmosférické, měkké a přitom precizně navržené. Nejenže osvětluje, ale také doplňuje interiér jako dobře zvolený detail. | |
| Material | Glas |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo|Závěsné svítidlo |
| Materiál rámu | Kov|Plast |
| Barva rámu | BLACK |
| Barva stínidla | BÍLÁ |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Zdroj světla | E27 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Styl lampy | Glamour |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Kód stínidla | 7888 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Rozteč montážních otvorů | 37 mm |
| Rozměry podhledu | Ø80 - ↕ 30 mm |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Další informace | Možnost změny výšky elektrikářem s kvalifikací SEP |
| Délka lampy | 650 mm |
| šířka lampy | 650 mm |
| výška lampy | 1630 mm |
| Délka krabice | 640 mm |
| Šířka krabice | 640 mm |
| Výška boxu | 370 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 3,2 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 4 590 kg |
| Přední barva | BLACK |
Lagerhaus - Lieferant 55 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
120,30 €
Empfohlener Verkaufspreis: 141,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 141,55 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
