- Moderne Leuchten
Tkl-18164 detail výrobku
| SPARK SPARK je elegantní kolekce moderních stropních svítidel, která kombinuje minimalistický design s maximální funkčností. Díky použití moderních LED modulů nabízejí svítidla vysokou svítivost, energetickou účinnost a dlouhou životnost. Pohyblivá hlavice umožňuje přesné nastavení úhlu svícení, díky čemuž je SPARK ideální pro komerční i soukromé prostory, jako jsou kanceláře, galerie, hotely nebo moderní domácí interiéry. Jednoduchý, ale výrazný tvar a matně černá povrchová úprava dodávají svítidlům nadčasový charakter a dokonale se hodí k modernímu designu interiérů. Nastavitelný úhel svícení umožňuje osvětlení plně přizpůsobit individuálním potřebám uživatele. | |
| Material | aluminium |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| Zdroj světla | LED |
| BARVA SVĚTLA | Teplý|Neutrální|Studený |
| Barva rámu | BLACK |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | G |
| Styl lampy | Moderní |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 2 třída ochrany |
| Obsahuje světelný zdroj | Ano |
| Záruka výrobce | 2 roky |
| CRI | >80 |
| Barva stínidla | BLACK |
| Materiál rámu | Hliník|Plast |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo LED |
| Teplota K | 3000/4000/6000 K |
| DIMMABLE | NE |
| Vypínač napájení | NE |
| Maximální výkon LED | max. 10W LED |
| Faktor RA | 80 |
| Počet světelných sekcí | 2 |
| Rozdělení světelné části | 2/2 |
| Světelný tok lm | 1531lm |
| Další funkce | Možnost změny úhlu osvětlení|Regulace barvy světla |
| Délka lampy | 70 mm |
| šířka lampy | 163 mm |
| výška lampy | 85 mm |
| Délka krabice | 170 mm |
| Šířka krabice | 75 mm |
| Výška boxu | 95 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,623 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,656 kg |
| Životnost LED | 30000 h |
| Přední barva | BLACK |
Lagerhaus - Lieferant 197 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
41,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 49,00 €
Empfohlener Verkaufspreis: 49,00 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
