- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Mil-389257 detail výrobku
| 3fázový napájecí prvek pro moderní systémy TRACK LIGHT. Podrobné schéma instalace systému je k dispozici v návodu ke stažení. Součástí balení je také vodicí krytka. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,053 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,05 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100ks |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 22 |
| Hloubka balení (cm) | 23.5 |
| Hloubka (mm) | 32 mm |
| VÝŠKA (mm) | 33 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 37 |
| HMOTNOST BALENÍ | 5,6 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 98 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | Světelná stopa 3 |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
5,00 €
Empfohlener Verkaufspreis: 5,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 5,55 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
