- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Mil-389272 detail výrobku
| Třífázový spínač pro moderní systémy TRACK LIGHT. Spínač může fungovat také jako napájecí zdroj. Podrobné schéma instalace systému je k dispozici v příručce ke stažení. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,09 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,12 kg |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 10 |
| Hloubka balení (cm) | 10 |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3 |
| Hloubka (mm) | 32 mm |
| VÝŠKA (mm) | 33 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50ks |
| HMOTNOST BALENÍ | 6,3 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 98 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | Světelná stopa 3 |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
7,35 €
Empfohlener Verkaufspreis: 8,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 8,15 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
