- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Mil-389536 detail výrobku
| Vhodné pouze pro 1m a 2m kolejnice v2.0 ML0704, ML0705, ML070, ML0707. Přímé konektory, L konektory a T konektory jsou základní komponenty, které umožňují flexibilní a efektivní připojení kolejnicových vedení. K dispozici v bílé a černé barvě. Spojovací prvky s 1 šroubem jsou vyrobeny z hliníku nejvyšší kvality. Pomocí konektorů můžete snadno a rychle vytvářet různé konfigurace osvětlení podle svých individuálních potřeb a preferencí. Ať už navrhujete osvětlení pro soukromý dům, kancelář nebo restauraci, naše konektory vám poskytnou spolehlivá spojení, díky nimž bude vaše osvětlení fungovat hladce a efektivně. Vyberte si naše konektory a vytvořte si dokonalé osvětlení, které splní všechny vaše potřeby! | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,051 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,05 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 1.75 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 10 |
| Hloubka balení (cm) | 10 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100 |
| VÝŠKA (mm) | 17,5 mm |
| NOVINKY | 24 |
| HMOTNOST BALENÍ | 5,8 kg |
| Hloubka (mm) | 70,55 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 70,55 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | TRACK LIGHT |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
1,75 €
Empfohlener Verkaufspreis: 1,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 1,90 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
