- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Mil-389629 detail výrobku
| Kolekce Mica je jedinečná řada svítidel, která kombinují moderní design a funkčnost. Jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a jsou k dispozici ve třech elegantních barvách: zlaté, černé a bílé, díky čemuž se hodí do různých interiérů. Kolekce zahrnuje jak jednotlivá svítidla, tak sady s více světelnými zdroji, což umožňuje vytvořit individuální uspořádání osvětlení v každé místnosti. Každé svítidlo z kolekce Mica je vhodné pro žárovky GU10, což zajišťuje efektivní a energeticky úsporné osvětlení. Mezi dostupnými modely najdete jak svítidla pro povrchovou montáž, tak sady pro kolejnice, které umožňují flexibilní umístění světelných bodů na kolejnicích. Charakteristickým rysem kolekce Mica je její minimalistická forma v kombinaci s vysokou funkčností, díky níž jsou tato svítidla ideální pro moderní interiéry. Ať už v obývacím pokoji, kuchyni nebo kanceláři, svítidla Mica vnesou do interiéru jedinečný styl a pohodlí. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,44 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,62 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 10 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 11 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 130 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 1500 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 17 kg |
| POWER | 1xGU10 max. 10W LED |
| VÝŠKA (mm) | 208 mm |
| NOVINKY | 24 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 4 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 60 mm |
| Hloubka (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 82 |
| Hloubka balení (cm) | 9 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MICA |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Auf Lager 1 Stck - sofort zur Absendung, nächste 100 Stck - Lagerhaus - Lieferant - 6-14 tage.
Superpreis
40,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 44,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 44,95 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
