- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Mil-389641 detail výrobku
| Kolekce Pipe je moderní řada svítidel, která kombinuje minimalistický design s vysokou funkčností. Svítidla této řady se vyznačují jednoduchým válcovitým tvarem, který dokonale zapadne do každého interiéru, od moderního až po industriální. Svítidla Pipe, která jsou k dispozici ve třech elegantních barvách: černé, bílé a zlaté, umožňují dokonalé sladění s různými designovými styly. Kolekce Pipe zahrnuje jak svítidla pro povrchovou montáž (Spot), tak sady pro kolejnicové osvětlení (Track), což umožňuje flexibilní a funkční uspořádání osvětlení. Každý model z kolekce je vhodný pro žárovky GU10, které zajišťují efektivní a energeticky úsporné osvětlení. Svítidla Pipe jsou k dispozici s jedním, dvěma nebo třemi světelnými zdroji, což umožňuje přizpůsobit množství světla potřebám místnosti. Vysoce kvalitní materiály svítidel Pipe zaručují odolnost a spolehlivost pro dlouholeté používání. Kolekce Pipe je ideálním řešením pro ty, kteří oceňují moderní styl, funkčnost a možnost přizpůsobit si osvětlení ve své domácnosti nebo kanceláři. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,28 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,43 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 10 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 100 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 15,1 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 1500 mm |
| VÝŠKA (mm) | 178 mm |
| POWER | 1xGU10 max. 10W LED |
| NOVINKY | 24 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 4 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 60 mm |
| Hloubka (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 76 |
| Hloubka balení (cm) | 9 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 9 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| LAMP FAMILY | PIPE SPOT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
36,35 €
Empfohlener Verkaufspreis: 40,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 40,40 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
