- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Mil-389719 detail výrobku
| Kolekce Mica je jedinečná řada svítidel, která kombinují moderní design a funkčnost. Jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a jsou k dispozici ve třech elegantních barvách: zlaté, černé a bílé, díky čemuž se hodí do různých interiérů. Kolekce zahrnuje jak jednotlivá svítidla, tak sady s více světelnými zdroji, což umožňuje vytvořit individuální uspořádání osvětlení v každé místnosti. Každé svítidlo z kolekce Mica je vhodné pro žárovky GU10, což zajišťuje efektivní a energeticky úsporné osvětlení. Mezi dostupnými modely najdete jak svítidla pro povrchovou montáž, tak sady pro kolejnice, které umožňují flexibilní umístění světelných bodů na kolejnicích. Charakteristickým rysem kolekce Mica je minimalistická forma v kombinaci s vysokou funkčností, díky níž jsou tato svítidla ideální pro moderní interiéry. Ať už v obývacím pokoji, kuchyni nebo kanceláři, svítidla Mica vnesou do interiéru jedinečný styl a pohodlí. Součástí dodávky jsou zlaté a černé kroužky svítidel. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,25 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,29 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 130 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 14,5 kg |
| POWER | 1XGU10 / MAX. 10W |
| VÝŠKA (mm) | 202 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 21 |
| NOVINKY | 25 |
| VOLTAGE | 230V 50Hz |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| Hloubka balení (cm) | 6.5 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 6.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 60 mm |
| Hloubka (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 60 mm |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BLACK |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MICA |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
8 €
Empfohlener Verkaufspreis: 8,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 8,90 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
