- LED-Stripes
Idd-ID-2003 detail výrobku
| Dekorativní LED pásek 12V 4,8W/m | |
| DODÁVKY | 12V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 4,8 W/m |
| BARVA SVĚTLA | Studená bílá 6000K(W) |
| Světelný tok | 700 lm/m |
| Index podání barev | Ra>80 zajišťuje přesné rozlišení osvětlených barev. |
| Počet diod | 60LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ světelného zdroje | SMD2835 |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Šířka pásu | 8 mm |
| Délka role | 5m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Délka života | 25 000h |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Možnost řezání pásu | každých 50 mm |
| Marken | IDEA LED Spółka z o.o. |
Lagerhaus - Lieferant 292 Stck, Liefertermin 3-10 Werktage
Superpreis
5,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 6,35 €
Empfohlener Verkaufspreis: 6,35 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
