- LED-Stripes
Idd-ID-2241 detail výrobku
| LED COB modrá 10W/m 12V 5mm tenký pásek | |
| DODÁVKY | 12V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 10W/m |
| BARVA SVĚTLA | Modrá |
| Počet diod | 400LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ světelného zdroje | COB |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Šířka pásu | 5 mm |
| Délka role | 5m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Délka života | 15 000h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | x15 000 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Možnost řezání pásu | 10 mm |
| Marken | IDEA LED Spółka z o.o. |
Lagerhaus - Lieferant 290 Stck, Liefertermin 3-10 Werktage
Superpreis
11,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 12,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 12,40 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
