- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Idd-ID-6400 detail výrobku
| Svítidlo je určeno k montáži na napájecí lištu. Umožňuje vysokou míru volnosti umístění v prostoru a nastavení úhlů osvětlení. Systém vytváří možnost průběžné úpravy podle změn v místnosti. Napájecí lišta a další příslušenství nejsou součástí svítidla. Žárovka je vyměnitelná. | |
| Material | aluminium |
| Napájecí napětí | 220-240V 50Hz (AC) ze sítě |
| barva | BÍLÁ |
| Účel | montáž na lištu |
| Napájecí konektor | kontakty kompatibilní s vyhrazenou napájecí lištou |
| Konektor žárovky | GU10 |
| Elektrický výkon max. | 40W - lze použít pouze LED žárovky |
| Tvar pouzdra | Váleček |
| Rozměry pouzdra | Ø 60 mm, v 100 mm |
| Stupeň těsnosti | IP 20 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Marken | IDEA LED Spółka z o.o. |
Lagerhaus - Lieferant 950 Stck, Liefertermin 3-10 Werktage
Superpreis
9,60 €
Empfohlener Verkaufspreis: 10,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 10,45 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
