- Küchenleuchten
Idd-ID-6201-01 detail výrobku
| Závěsná lampa PALLE 6xE27 černá | |
| Material | Glas |
| Barva pouzdra | BLACK |
| Barva odstínu | BÍLÁ |
| DODÁVKY | 220-240 V Hz AC |
| Elektrický výkon max. | max. 10W LED - bez žárovky |
| Počet světelných zdrojů | 6 |
| Konektor žárovky | E27 |
| Materiál rámu | práškově lakovaný kov |
| Montáž | dvě zástrčky do zdi |
| Rozměry lampy | Nastavitelná výška 350-950 mm, délka 900 mm |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Marken | IDEA LED Spółka z o.o. |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
59,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 64,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 64,80 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
