- Spezielle Leuchten
Idd-ID-2062 detail výrobku
| RGB LED stmívač s dvojitým výstupem a 24 infračervenými dálkovými ovladači | |
| Aplikace | Pro instalaci vícebarevných RGB pásků. Dálkové ovládání s přijímačem je součástí dodávky. |
| Kontrola | 24 tlačítek dálkového ovládání |
| Vstupní/výstupní napětí regulátoru | 12-24 V DC z napájecího zdroje pásku LED |
| Maximální výstupní proud regulátoru | 2 výstupní zásuvky po 2+2+2A. Celkem 12 A- kanálů v nepřetržitém provozu. |
| Výstupní výkon | celkový počet kanálů: 144 W pro 12V |
| Komunikace s dálkovým ovládáním | Ovladač + dálkový ovladač jsou spárovány z výroby. Infračervené připojení vyžaduje přímý optický kontakt mezi dálkovým ovladačem a IR senzorem. |
| Výstupní signál regulátoru | PWM - pulzně šířková modulace. |
| Paměť pro předchozí nastavení | ANO - Vypnutí paměti |
| Vestavěné programy osvětlení | nastavení úrovně jasu ve statickém režimu. Také nastavení bílé a uložení vlastních barev - paměť pro 6 nastavení výběr 16 přednastavených dynamických přechodů nastavitelná rychlost dynamických přechodů. |
| Rozsah provozní teploty a vlhkosti | -20 - 60 °C Vlhkost 30-85 % |
| Připojení stmívače k instalaci | Zásuvka DC 5,5/2,1 mm v bílé barvě pro připojení k napájení LED. Duální RGB LED výstup 4 pinová samice. Délka kabelu s IR senzorem cca 10 cm. |
| Nastavení barvy | BLACK |
| Rozměry přijímače | 50 x 35 x 22 mm |
| Rozměry dálkového ovládání | 84 x 51 x 6 mm |
| Napájení dálkového ovládání | Včetně buňky 2025 nebo 2532. |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Marken | IDEA LED Spółka z o.o. |
Lagerhaus - Lieferant 1655 Stck, Liefertermin 3-10 Werktage
Superpreis
1,75 €
Empfohlener Verkaufspreis: 1,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 1,90 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
