Bodenleuchte ERIDA GU10 IP67 IK09 quadratisch - schwarz - Außenleuchten
Möglichkeit, die Glühbirne zu drehen
Idd-ID-8042 detail výrobku
| Černé čtvercové zahradní svítidlo ERIDA | |
| Barva pouzdra | BLACK |
| DODÁVKY | 220-240V 50Hz AC |
| Maximální výkon | 10W - žárovka není součástí dodávky, lze použít pouze LED žárovky |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Konektor žárovky | GU10 |
| Tvar a rozměry pouzdra | Čtverec 110 mm, v 130 mm |
| Nastavení úhlu světla | Ano |
| Upevnění obydlí | pro zapracování do půdy |
| MATERIÁL | Nerezová ocel, tvrzené sklo, plast |
| Třída odolnosti proti nárazu | Ocel - IK10, sklo - IK09, plast (vložené části) - IK01 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP67 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Marken | IDEA LED Spółka z o.o. |
Lagerhaus - Lieferant 664 Stck, Liefertermin 3-10 Werktage
Superpreis
23,30 €
Empfohlener Verkaufspreis: 25,30 €
Empfohlener Verkaufspreis: 25,30 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
