- Küchenleuchten
Tkl-6998 detail výrobku
| EGANA Kolekce EGANA je moderní řada závěsných svítidel, která přitahuje pozornost svým originálním designem inspirovaným geometrií a prostorovými strukturami. Výrazné polyedrické stínidlo, složené z přesně vybroušených kovových trojúhelníků, vytváří zajímavý efekt světla a stínu a dodává interiérům jedinečnou atmosféru. Díky šedému barevnému provedení a matné povrchové úpravě se lampy EGANA skvěle hodí do moderního, industriálního a minimalistického prostředí. Jsou k dispozici v jednoduchém provedení a ve dvou trojitých variantách - lineární a spirálové - což umožňuje přizpůsobit uspořádání osvětlení konkrétní místnosti a potřebám uživatele. Jsou ideální volbou pro jídelny, obývací pokoje, kuchyně nebo komerční prostory, kde záleží na designu. EGANA kombinuje estetiku s funkčností a nabízí dekorativní světlo v netradiční podobě. | |
| Material | Metall |
| Počet světelných zdrojů | 3 |
| Počet světelných sekcí | 3 |
| Zdroj světla | E27 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Závěsná lampa |
| Barva rámu | Grey |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Barva stínidla | Grey |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| Styl lampy | Moderní |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Rozdělení světelné části | 3/3 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 2 roky |
| Vypínač napájení | NE |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| CRI | Nepoužije se |
| Faktor RA | Nepoužije se |
| Délka lampy | 580 mm |
| šířka lampy | 160 mm |
| výška lampy | 1000 mm |
| Délka krabice | 730 mm |
| Šířka krabice | 220 mm |
| Výška boxu | 170 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 2 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 2 400 kg |
| Životnost LED | Nepoužije se |
Lagerhaus - Lieferant 20 Stck, Liefertermin 4-10 Werktage
Superpreis
96,35 €
Empfohlener Verkaufspreis: 113,35 €
Empfohlener Verkaufspreis: 113,35 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
