- Linienbeleuchtung
GRE-GXLS421 detail výrobku
|
Přisazené liniové LED svítidlo. Určeno pro použití v interiéru zejména do komerčních prostor. Těleso svítidla tvoří bíle lakovaný hliníkový profil. Difuzor je tvořen z mléčného a odolného polykarbonátu, který rovnoměrně rozprostírá světelný tok v širokém úhlu 110st. Vysoký měrný výkon - až 132lm/W Pětiletá záruka na celé svítidlo. Volitelné montážní příslušenství: GXOS414 (LINIK Connection set) - Příslušenství pro vzájemné spojení svítidel (až 20 kusů / 1 řada). GXOS415 (LINIK ROPES (2pcs/SET) - Nastavitelné ocelové lanko (2ks) pro závěsnou montáž. Délka 1,5m. GXOS411 (LINIK POWER CABLE 1600mm White) - Bílý napájecí kabel o délce 1,6m zakončený konektorem. Pro závěsnou montáž. GXOS413 (LINIK CEILING CANOPY White) - Stropní baldachýn v bílé barvě s vnitřní svorkovnicí. Pro závěsnou montáž. GXLS427 (LINIK 12W White ML NW - type L) - Bílý konektor typu L. Pro vytvoření individuálního tvaru osvětlovací soustavy. GXLS431 (LINIK 15W White ML NW - type T) - Bílý konektor typu T. Pro vytvoření individuálního tvaru osvětlovací soustavy. Pozn. Svítidlo má vyvedený pouze 25 cm dlouhý přívodní kabel, který je uvnitř svítidla propojený konektorem. Pro odsazenou závěsnou montáž může být zapotřebí dokoupit 1,6 m dlouhý přívodní kabel s konektorovým zakončením. (GXOS411) |
|
| Farbe | weiß |
| IP Schutzart | 20 |
| Délka (jmen.) [cm] | 150cm |
| Jmenovité napětí [V] | 220-240 |
| Kmitočet napájení [Hz] | 50/60 |
| Výkon (jmen.) [W] | 50 |
| Světelný tok [lm] | 6600 |
| Světelný tok světelných zdrojů [lm] | 8150 |
| Třída EEI (2019/2015) | C |
| Barva světla | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti Tc [K] | 4000 |
| Index barevného podání [Ra] | 80 |
| Třída izolace | I |
| Úspora energie* | 61% |
| * vzhledem ke | zářivkové svítidlo MILK T8/36W/VVG |
| Počet ks v kartonu | 6 |
| Pracovní teplota | -20+40°C |
| Průměrná životnost [h] | 50 000 |
| Jmenovitý proud [mA] | 230 |
| Materiál | hliník |
| Difuzor | Polykarbonát (PC) |
| Účiník Pf | 0,95 |
| Stmívatelnost | ne |
| Délka přívodu [m] | 0,25 |
| ETIM EG - Skupina | EG000027 |
| ETIM EC - Třída | EC000109 |
| Přizpůsobeno k zavěšení | ano |
| Pro montáž na strop | ano |
| Pro montáž na zeď | ano |
| Pro přisazenou montáž | ano |
| Pro zapuštěnou montáž | ne |
| Vyzařovací úhel [°] | 110 |
| Šířka [mm] | 50 |
| Výška [mm] | 70 |
| Délka [mm] | 1500 |
| Váha [kg] | 1,82 |
| RoHS | RoHS |
| Certifikační znaky | CE |
| Záruka [Let/Roky] | 5 |
| Kód barvy světla | NW |
| Marken | Greenlux s.r.o. |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
93,35 €
Empfohlener Verkaufspreis: 129,65 €
Empfohlener Verkaufspreis: 129,65 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
