- MI-Glühbirnen
Mil-428638 detail výrobku
| Chcete snížit účty za elektřinu a nebaví vás vyměňovat přepálené žárovky? Vyměňte své stávající žárovky za moderní LED žárovky od společnosti Eko-Light . Použitý závit nevyžaduje přepojování a samotná instalace je výměnou LED žárovky za klasickou žárovku v poměru 1:1. Oku lahodící barva světla nezpůsobuje únavu očí, protože žárovky svítí v souvislém pásmu, s rovnoměrnou frekvencí, úspora energie umožňuje šetřit elektrickou energii. LED žárovky od společnosti Eko-Light mají až 50krát delší životnost než standardní žárovky. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,12 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,18 kg |
| Hloubka balení (cm) | 12.2 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 12.2 |
| ŠÍŘKA (mm) | 120 mm |
| Hloubka (mm) | 120 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1521lm |
| POWER | 15W |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 16.5 |
| VÝŠKA (mm) | 163 mm |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 20000h |
| NOVINKY | 25 |
| ÚHEL SVĚTLA | 220° |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| HMOTNOST BALENÍ | 8,5 kg |
| CRI [RA] | 80 |
| GWINT | E27 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| DIMMABLE | NE |
| MATERIÁL | PLAST + HLINÍK |
| BARVA SVĚTLA | Studená 6000K |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
5,30 €
Empfohlener Verkaufspreis: 5,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 5,90 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
