- LED-Leuchtmittel
Tkl-18124 detail výrobku
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Zdroj světla | LED |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální |
| Teplota K | 4000K |
| Záruka výrobce | 2 roky |
| CRI | >80 |
| Faktor RA | 80 |
| Životnost LED | 15000 h |
| Maximální výkon LED | max. 8W LED |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Materiál stínidla | Plastové |
| Barva stínidla | BÍLÁ |
| Materiál rámu | Plastové |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | E |
| Typ prohlášení CE/UKCA | LED žárovka |
| DIMMABLE | NE |
| Světelný tok lm | 560 lm |
| Typ svítidla | Nepoužije se |
| Obsahuje světelný zdroj | Ano |
| Vypínač napájení | NE |
| Délka krabice | 75 mm |
| Šířka krabice | 75 mm |
| Výška boxu | 29 mm |
| Délka lampy | 74 mm |
| šířka lampy | 74 mm |
| výška lampy | 26 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,05 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,100 kg |
| Přední barva | BÍLÁ |
| Úhel rozložení světla | 180˚ |
Auf Lager 4 Stck - sofort zur Absendung, nächste 2409 Stck - Lagerhaus - Lieferant - 4-10 Werktage.
Superpreis
2,10 €
Empfohlener Verkaufspreis: 2,50 €
Empfohlener Verkaufspreis: 2,50 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
