- Spezielle Leuchten
Idd-ID-1205 detail výrobku
| Schodišťové svítidlo ProVero DECORUS satin 12V CCT | |
| IP Schutzart | 20 |
| barva | Satén |
| Tvar | čtverec |
| Rozměry | 73 x 73 mm x v28 mm |
| DODÁVKY | 12 V |
| Maximální výkon lampy | 1,2W |
| Světelný tok | 100lm |
| Světlá barva | CCT - teplé/studené vyvážení bílé. Pro přepínání barev je nutná obsluha ovladače. |
| Typ světelného zdroje | vestavěný 9x SMD4014 (nevyměnitelný) |
| MATERIÁL | ocel |
| Montážní otvor | 60 mm |
| Montáž | Montáž pod omítku. Montáž pomocí rozpěrných pružin. |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Marken | IDEA LED Spółka z o.o. |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
3,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 3,35 €
Empfohlener Verkaufspreis: 3,35 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
