- Rabalux LiTrack 24V
Rab-70114 detail výrobku
| Bodové svítidlo Rábalux LiTrack Spot02N pro kolejnicový systém osvětlení je ideální volbou pro ty, kteří považují za mimořádně důležité, aby se svítidlo dokázalo přizpůsobit měnícím se potřebám uživatelů. Kolejnicové řešení umožňuje tento model kdykoli přesunout na jiné místo v kolejovém systému, přičemž světlo lze flexibilně ovládat pomocí pohyblivé hlavy. Menší úhel vyzařování umožňuje koncentrované osvětlení, díky čemuž je bodová svítilna ideální pro zvýraznění konkrétních detailů v místnosti. Válcové svítidlo je vyrobeno z hliníku v černé barvě s průhledným plastovým stínítkem. Stropní bodové svítidlo s přirozeným bílým světlem se doporučuje do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Integrovaná LED technologie zaručuje dlouhou životnost a energeticky úsporný provoz. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| Farbe | schwarz |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 4000 K |
| Spannung | 24 V |
| Wattage | 6 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Breite | 115.0 mm |
| Höhe | 120.0 mm |
| Durchmesser | 33.0 mm |
| Lichtstrom | 500 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 15000 h |
| Abstrahlwinkel | 24 ° |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 35 Stck, Liefertermin 17.1.
Superpreis
21,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 28,10 €
Empfohlener Verkaufspreis: 28,10 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
