- Rabalux LiTrack 24V
Rab-70123 detail výrobku
| Stropní svítidlo Rábalux LiTrack Line06V pro kolejnicový systém osvětlení se doporučuje pro ty, kteří hledají inteligentní svítidlo s moderním vzhledem, ale flexibilním použitím. Tento model účinně vyhovuje individuálním potřebám uživatelů díky kolejnicovému řešení, které umožňuje měnit jeho polohu podle potřeby, a zabudovanému LED světelnému zdroji s nastavitelným jasem prostřednictvím aplikace v telefonu a teplotou barev pomocí DIP spínače nebo aplikace. Je ideální volbou do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Lampa má podlouhlý zaoblený tvar, černé tělo z hliníku a bílé stínítko z plastu. Energeticky úsporný provoz a dlouhá životnost díky LED technologii ji dělají ještě atraktivnější. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| mit Dimmer | |
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 2700-5500 K |
| Spannung | 24 V |
| Wattage | 7 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Breite | 220.0 mm |
| Höhe | 30.0 mm |
| Lichtstrom | 370 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 15000 h |
| Abstrahlwinkel | 120 ° |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 10 Stck, Liefertermin 17.1.
Superpreis
21,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 28,10 €
Empfohlener Verkaufspreis: 28,10 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
