- Rabalux LiTrack 24V
Rab-70127 detail výrobku
| Stropní svítidlo Rábalux LiTrack Line12V pro kolejnicový systém osvětlení je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktické inteligentní svítidlo, které je flexibilní a přizpůsobitelné potřebám uživatele. Díky kolejnicovému řešení lze tento model v případě potřeby přemísťovat a jeho světlo lze nasměrovat podle potřeby pomocí naklápěcí hlavy. Lampa má zabudovaný LED zdroj světla, jehož jas lze nastavit pomocí aplikace v telefonu a teplotu barev barev pomocí DIP spínače nebo aplikace. Černé tělo svítidla je vyrobeno z hliníku se zaobleným tvarem, zatímco bílé stínítko je z plastu. Díky LED technologii se tento model vyznačuje dlouhou životností a energeticky úsporným provozem. Stropní svítidlo se doporučuje zejména do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| mit Dimmer | |
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 2700-5500 K |
| Spannung | 24 V |
| Wattage | 4 W |
| IP Schutzart | 20 |
| Breite | 115.0 mm |
| Höhe | 80.0 mm |
| Lichtstrom | 180 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 15000 h |
| Abstrahlwinkel | 120 ° |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 5 Stck, Liefertermin 17.1.
Superpreis
25,10 €
Empfohlener Verkaufspreis: 32,20 €
Empfohlener Verkaufspreis: 32,20 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
