- Außenleuchten
Rab-77188 detail výrobku
|
Solární lampa na zemní montáž Rabalux Holne je ideální volbou pro ty, kteří ocení praktičnost i jedinečný, stylový vzhled. Tento venkovní model je vyroben z plastu s černým tělem a bílým stínidlem. Elegantní kulovité stínidlo je obklopeno rámem ve tvaru krychle, což dodává lampě moderní design. Kolík lampy lze snadno odejmout, což umožňuje flexibilní umístění. Solární lampa je skvělou volbou pro každou moderní zahradu, kde je potřeba snadno přemístitelná a praktická lampa. Lampa je vybavena vestavěným LED světelným zdrojem s nastavitelnou teplotou barvy a baterií. Baterie se nabíjí 6–8 hodin a na jedno nabití funguje stejnou dobu. Lampa je chráněna proti vniknutí pevných částic o průměru 1 mm nebo větším a proti stříkající vodě ze všech směrů, a navíc si dobře poradí s extrémními teplotami. |
|
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 2500-3000 K |
| Spannung | 3,7 V |
| Wattage | 0.3 W |
| IP Schutzart | 44 |
| Breite | 105.0 mm |
| Höhe | 115.0 mm |
| Lichtstrom | 6 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 10000 h |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 30 Stck, Liefertermin 17.1.
Empfohlener Verkaufspreis: 17,50 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
