- Außenleuchten
Rab-77167 detail výrobku
|
Solární venkovní dekorativní lampa Rabalux Savoca je ideální volbou pro ty, kteří ocení jedinečný design a flexibilní umístění. Kulatý, mřížkovaný rám této designové lampy je vyroben z kovu v černé barvě a doplňuje jej bílé plastové stínidlo. Válcovité stínidlo, které ukrývá světelný zdroj, je připevněno uvnitř horní části rámu lampy. Tato moderní solární lampa se ovládá spínačem a má vestavěný LED světelný zdroj, který vyzařuje teplé bílé světlo. Je ideální pro stůl na terase nebo v zahradě, kde pomáhá vytvářet útulnou a intimní atmosféru. Lampa je vybavena vestavěnou baterií, která se nabíjí 6–8 hodin a na jedno nabití funguje stejnou dobu. Je chráněna proti vniknutí pevných částic o průměru 1 mm nebo větším a proti stříkající vodě ze všech směrů. |
|
| mit Schalter | |
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 3000 K |
| Spannung | 1,2 V |
| Wattage | 1 W |
| IP Schutzart | 44 |
| Höhe | 180.0 mm |
| Durchmesser | 190.0 mm |
| Lichtstrom | 5 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 10000 h |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 15 Stck, Liefertermin 17.1.
Empfohlener Verkaufspreis: 26,45 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
