- Außenleuchten
Rab-7970 detail výrobku
|
Solární svítidlo Opava s pohybovým senzorem je vyrobeno v bílé barvě s funkčním designem. Celoplastové solární svítidlo má zabudovaný LED světelný zdroj, který vyzařuje přirozené bílé světlo. Inteligentní žárovka má výkon 2 W, světelný tok 115 lumenů, barevnou teplotu 4 000 K a životnost 6 000 hodin. Svítidlo Opava je možné instalovat na terasu, na vnější stěnu domu, ale můžete jej umístit i na zahradu. Senzor svítidla detekuje pohyb ze vzdálenosti 2 - 8 metrů s pozorovacím úhlem 90 °. Model Opava má hodnocení IP44, tj je chráněno proti vniknutí předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z kteréhokoliv směru. Rozměry tohoto solárního svítidla jsou následující: šířka 100 mm, výška 140 mm, vzdálenost od stěny 70 mm. |
|
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 4000 K |
| Spannung | 3,7 V |
| Wattage | 2 W |
| IP Schutzart | 44 |
| Breite | 100.0 mm |
| Höhe | 140.0 mm |
| Tiefe | 70.0 mm |
| Lichtstrom | 115 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 6000 h |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 15 Stck, Liefertermin 17.1.
Empfohlener Verkaufspreis: 13,80 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
