- Außenleuchten
Rab-75072 detail výrobku
| Stropní venkovní svítidlo Rábalux Shaun Plus se svým čistým, moderním designem a nízkým, plochým provedením snadno zapadne na téměř jakoukoli fasádu. Bílé plastové tělo doplňuje opálově bílý difuzor, který zajišťuje rovnoměrné osvětlení. Vestavěný LED světelný zdroj je energeticky úsporný a ihned po zapnutí poskytuje plný výkon s přirozeným světlem vhodným pro každodenní použití. Díky odolnému provedení, které odolává stříkající vodě, je ideální volbou pro osvětlení vstupních prostor, zastřešených teras nebo balkonů, ale skvěle poslouží také v mezipatře nebo předsíni. Snadno se čistí a jednoduše instaluje, což z něj činí praktické a spolehlivé stropní svítidlo pro venkovní použití. | |
| Farbe | weiß |
| Material | Kunststoff |
| Lichtfarbe | 4000 K |
| Spannung | 230 V |
| Wattage | 24 W |
| IP Schutzart | 44 |
| Durchmesser | 220.0 mm |
| Lichtstrom | 2600 lm |
| Mittlere Lebensdauer LED | 20000 h |
| Garantie | 5 Jahre |
| Marken | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Herunterladen:
Anweisungen
Lagerhaus - Lieferant 25 Stck, Liefertermin 17.1.
Superpreis
8,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 10,55 €
Empfohlener Verkaufspreis: 10,55 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
