- Kinderleuchten
Mil-375835 detail výrobku
|
"OWL 244 je závěsné svítidlo vyrobené z vysoce kvalitního a bezpečného plastu. Výrobek má dva plně vyměnitelné světelné body LED vybavené závity typu G9. Maximální příkon, při kterém svítidlo pracuje, je 6 W, což odpovídá tradiční 40W žárovce. Barevná teplota a jas světla závisí na žárovkách použitých s tímto modelem. Celková výška lampy, počítáno od stropu, je 80 cm a její šířka je 30 cm. Výrobce tomuto modelu přiřadil stupeň krytí IP20. Svítidlo OWL 244 je okouzlující model, u kterého kulovitá stínidla připomínají sovy sedící na větvi. Dalším plusem je efekt asymetrie dosažený umístěním svítidel v různých výškách. Lampa v hnědých a béžových tónech je ideální jako doplněk do dětského pokoje. Lze ji zavěsit samostatně nebo ji kombinovat s nástěnným svítidlem z kolekce OWL. Na výrobek se vztahuje dvouletá záruka výrobce MiLAGRO. " |
|
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | G9 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,20 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,40 kg |
| Hloubka (mm) | 150 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 150 mm |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 170 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 18 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| POČET ZBRANÍ | 2 |
| POWER | 2xG9 |
| ŠÍŘKA (mm) | 300 mm |
| Hloubka balení (cm) | 33 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 36 |
| VÝŠKA (mm) | 800 mm |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| LAMP FAMILY | OWL |
| MATERIÁL | Plastové |
Lagerhaus - Lieferant 49 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
37,85 €
Empfohlener Verkaufspreis: 42,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 42,05 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
