- LED Leuchten
Mil-375871 detail výrobku
|
Stropní panely Eko-Light jsou vybaveny energeticky účinným a mimořádně odolným světelným zdrojem LED. Má barevnou teplotu 4000 K, což znamená, že barva světla, které vyzařuje, je zcela neutrální. Panel pracuje při napětí ~230 V a napájecí frekvenci 50 Hz. Tento model je vyroben z vysoce kvalitního kovu v bílém krytu. Za zmínku stojí také stupeň krytí tohoto modelu, který se řadí do kategorie IP20, což zajišťuje ochranu proti jakémukoli prachu. Zařízení má úhel svícení 120°. Panel LED je zavěšen na ocelových lankách. Pomocí držáků EKP2721 jej lze namontovat na kartonové nebo sádrokartonové stropy. Panel je k dispozici v několika velikostech. Podle svých potřeb si také můžete nastavit světelný výkon a svítivost. |
|
| KATALOG | 2023 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,54 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,64 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 10 kg |
| VÝŠKA (mm) | 11,5 mm |
| ÚHEL SVĚTLA | 120 ° |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1600 lm |
| POWER | 24 W |
| Hloubka balení (cm) | 3 |
| Hloubka (mm) | 300 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 33 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 5ks |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 60 |
| ŠÍŘKA (mm) | 600 mm |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | kov |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 28 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
28,30 €
Empfohlener Verkaufspreis: 31,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 31,45 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
