- Strahler und Spots
Im Zimmer des kleinen Mädchens
|
Auf Bestellung, wenn nicht auf Lager - Produktion 3-4 Wochen, wenn auf Lager beim Hersteller - 5-10 Arbeitstage. Wenn auf Lager bei uns - wir versenden innerhalb von 24 Stunden. |
|
| Die Leuchtmittel ist nicht in der Verpackung. |
Mil-375922 detail výrobku
|
Lustry řady ANGELICA mají prostor pro tři světelné zdroje s maximálním příkonem 60 W. Celkový příkon nesmí překročit 180 W. Svítidla se závitem E27 jsou přizpůsobena světelným zdrojům s energetickými třídami od A++ do E a také LED žárovkám libovolné noci. Celková výška tohoto plafonu je 32 cm a jeho šířka je 30 cm. Modely této řady jsou vyrobeny z kombinace bezpečného kovu a akrylu. Svítidla ANGELICA jsou ideální do dětských pokojů, kde jsou jedním z hlavních prvků jejich výzdoby. Vybraný model je vhodné umístit na centrální místo místnosti, aby dobře osvětloval například dětský koutek. Dekorativní prvky v podobě třpytivých krystalů a okouzlujících motýlů potěší i tu nejvybíravější "mladou dámu". Při rozhodování o tomto modelu si můžete vybrat ze tří barevných provedení: šedé, růžové a bílé. Lustr od společnosti MiLAGRO je dodáván se zárukou výrobce, má certifikáty shody a také návod s komponenty potřebnými k jeho sestavení. " |
|
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,40 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 19 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,23 kg |
| POČET ZBRANÍ | 3 |
| ŠÍŘKA (mm) | 300 mm |
| Hloubka (mm) | 300 mm |
| VÝŠKA (mm) | 320 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 34.5 |
| Hloubka balení (cm) | 35 |
| POWER | 3xE27 60W |
| LAMP FAMILY | ANGELICA |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| barva | RED |
Auf Lager 1 Stck - sofort zur Absendung, nächste 33 Stck - Lagerhaus - Lieferant - 6-14 tage.
Superpreis
77,25 €
Empfohlener Verkaufspreis: 85,80 €
Empfohlener Verkaufspreis: 85,80 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
