- Außenleuchten
Mil-376204 detail výrobku
|
Nabízená girlanda značky Eko-Light je produktem POLISH PRODUCTION o délce 22 metrů. Girlanda je vybavena celkem 20 světelnými body. Každý z nich má bakielitovou patici se závitem E27. Každý z nich je navíc vodotěsný. Za zmínku stojí, že girlanda je popsána stupněm krytí IP44. To znamená, že tento model je kromě vlhkosti chráněn také proti prachu. Věnec je vyroben z kvalitního plastu v univerzální černé barvě. Tento model má na konci háček, který umožňuje snadné upevnění girlandy. Světelné zdroje nejsou součástí balení. Girlandu navrženou značkou Eko-Light lze díky jejímu kvalitnímu zpracování a stupni ochrany bez překážek instalovat v zahradách, na terasách nebo v altánech. Takový věnec bude dokonalým doplňkem prostoru a jeho světlo jistě vytvoří dokonalou náladu při večerních večeřích a setkáních s přáteli. Girlandu však lze snadno instalovat i v interiéru. Tento model se bude skvěle vyjímat například v místnostech ve skandinávském nebo loftovém stylu. |
|
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 20 |
| Délka (mm) | 22 m |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 3 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 3,40 kg |
| Hloubka balení (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA (mm) | 40 mm |
| VÝŠKA (mm) | 55 mm |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | Plastové |
Jetzt ausverkauft - Termin auf Anfrage
Superpreis
125,10 €
Empfohlener Verkaufspreis: 139,00 €
Empfohlener Verkaufspreis: 139,00 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
