- Kinderleuchten
Mil-381553 detail výrobku
| Noční lampička ve tvaru ptáčka, ideální do dětského pokoje. Za zmínku stojí praktická řešení, která přispívají k jejímu příjemnému používání. Nástěnná lampička vyzařuje rozptýlené světlo, které dítěti pomáhá zorientovat se ve tmě, a nestrhává na sebe pozornost ani neruší při usínání. Široká škála barev pomáhá rozvíjet dětskou zvědavost a představivost. Lampa je navíc vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které jsou ekologické a pro dítě bezpečné. Nástěnná lampa je vybavena provázkovým spínačem, který se aktivuje po zatažení. Výrobek vyžaduje k napájení tři baterie AAA. Na výrobky se vztahuje dvouletá záruka výrobce, která zahrnuje bezplatný záruční servis. | |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,36 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,57 kg |
| POWER | 0,6W LED |
| HMOTNOST BALENÍ | 11,96 kg |
| KATALOG | 2023 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 20ks |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 27 |
| Hloubka balení (cm) | 27 |
| VÝŠKA (mm) | 50 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 7 |
| DODÁVKY | Baterie 3xAA |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LED CLOCK |
| barva | MULTIKOLOR |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø260mm |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | Plastové |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
20,10 €
Empfohlener Verkaufspreis: 22,35 €
Empfohlener Verkaufspreis: 22,35 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
