- MI-Glühbirnen
Mil-381790 detail výrobku
|
Chcete snížit účty za elektřinu a nebaví vás vyměňovat přepálené žárovky? Vyměňte své stávající žárovky za moderní LED žárovky od společnosti Eko-Light . Díky závitovému provedení není nutné přepojovat kabeláž a samotná instalace probíhá výměnou LED žárovky za klasickou žárovku v poměru 1:1. Příjemná barva světla nezpůsobuje efekt unavených očí, protože žárovky svítí v souvislém pásu. LED žárovky od společnosti Eko-Light mají až 50krát delší životnost než standardní žárovky. |
|
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,048 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100ks |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1055 lm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 11 |
| VÝŠKA (mm) | 110 mm |
| POWER | 11W |
| ÚHEL SVĚTLA | 200° |
| KATALOG | 2023 |
| Hloubka balení (cm) | 6 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 6 |
| barva | BÍLÁ |
| GWINT | E27 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø60 mm |
Auf Lager 4 Stck - sofort zur Absendung, nächste 100 Stck - Lagerhaus - Lieferant - 6-14 tage.
Superpreis
1,10 €
Empfohlener Verkaufspreis: 1,20 €
Empfohlener Verkaufspreis: 1,20 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
