- Moderne Leuchten
Mil-382204 detail výrobku
| Závěsná lampa Astronaut je dokonalým osvětlením pro milovníky originálních a hravých doplňků. Lampa je inspirována vesmírem a zobrazuje roztomilého astronauta vznášejícího se nad světelnou planetou, která může v závislosti na nastavení zářit teplým, útulným světlem nebo chladným měsíčním svitem. Díky svému jedinečnému designu je dokonalým doplňkem dětského pokoje, hracího koutku nebo moderního interiéru s kreativním nádechem. Precizní zpracování a vysoce kvalitní materiály zaručují odolnost a bezpečné používání. Lampa Astronaut v sobě spojuje funkčnost a dekorativnost - poskytuje příjemné rozptýlené světlo a zároveň navozuje atmosféru fantazie a kosmického objevování. Je to návrh, který jistě potěší děti i dospělé. | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,75 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,9 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| Hloubka balení (cm) | 15.5 |
| Hloubka (mm) | 150 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 150 mm |
| POWER | 1xE27 |
| NOVINKY | 25 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 23.5 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 26 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 400-1000 mm |
| LAMP FAMILY | ASTRONAUTA |
| barva | BÍLÁ + ZLATÁ |
| GWINT | E27 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | KOV + PLAST |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Lagerhaus - Lieferant 100 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
30,05 €
Empfohlener Verkaufspreis: 33,40 €
Empfohlener Verkaufspreis: 33,40 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
