- Ventilatoren
Mil-382285 detail výrobku
| Stropní lampa ZEPHYR je moderní kombinací elegantního osvětlení a ventilátoru, ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Výrobek je k dispozici ve 4 barevných provedeních. Díky dálkovému ovládání můžete pohodlně měnit barvu a intenzitu světla - od teplé přes neutrální až po studenou - a také zvolit jednu ze šesti rychlostí ventilátoru. Díky své malé výšce a kompaktnímu průměru se ZEPHYR dobře uplatní i v menších místnostech. Instalace nevyžaduje žádné odborné znalosti - stačí několik kroků a můžete si užívat požadovaný chlad a rovnoměrné osvětlení s jedinou jednotkou. Rychlost ventilátoru 1 - 600 ot/min ,52 dB 2 - 700 ot/min ,55 dB 3 - 800 ot/min ,62 dB 4 - 900 ot/min ,66 dB 5 - 1000 ot/min ,69 dB 6 - 1156 ot/min ,74 dB | |
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| VÝŠKA (mm) | 170 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 20 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 3,10 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 4,15 kg |
| POWER | 48W LED |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 600 mm |
| Hloubka (mm) | 600 mm |
| Hloubka balení (cm) | 64 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 64 |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | E - PCB78212 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø600 mm |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| DIMMABLE | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K÷6000K |
| LAMP FAMILY | ZEPHYR |
Lagerhaus - Lieferant 22 Stck, Liefertermin 6-14 tage
Superpreis
97,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 107,95 €
Empfohlener Verkaufspreis: 107,95 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
