- Lamellen-Schienen-Banh leuchten system
Idd-ID-6806 detail výrobku
| Svítidlo je určeno pro montáž do jednofázové magnetické lišty. Umožňuje vysokou míru volnosti umístění v prostoru. Systém vytváří možnost průběžné úpravy podle změn probíhajících v místnosti. Napájecí lišta a další příslušenství nejsou součástí svítidla. | |
| Material | aluminium / Kunststoff |
| Typ diod | OSRAM LED |
| Provozní napětí | 48V |
| barva | černé svítidlo; mléčné stínítko |
| Účel | montáž na lištu |
| Napájecí konektor | kontakty kompatibilní s vyhrazenou napájecí lištou |
| Výkon lampy | 10W |
| Světelný tok | 850lm |
| Index podání barev | Ra>80 |
| BARVA SVĚTLA | neutrální bílá 4000K |
| ÚHEL SVĚTLA | 120 o |
| Délka života | 35 000h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | x15 000 |
| Provoz se stmívačem | NE |
| Počet fází | jednofázové magnetické |
| Rozměry | 307 x 22 x 25 mm |
| Stupeň těsnosti | IP 20 |
| Záruka | 5 let |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Marken | IDEA LED Spółka z o.o. |
Lagerhaus - Lieferant 183 Stck, Liefertermin 3-10 Werktage
Superpreis
14,85 €
Empfohlener Verkaufspreis: 16,15 €
Empfohlener Verkaufspreis: 16,15 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
