- Decken- und Wandleuchten
Idd-ID-9062 detail výrobku
| Kinket se zabudovanými LED diodami s nastavitelným úhlem osvětlení. Kombinace kvalitního zpracování a úžasného designu. Svítidla jsou ideální pro moderní interiéry i průmyslové interiéry. Díky zvýšenému stupni ochrany proti stříkající vodě z jakéhokoli směru a ochraně proti cizím tělesům o průměru 1 mm a více je konvice vhodná jako osvětlení do koupelen apod. | |
| Material | aluminium |
| Barva pouzdra | BLACK |
| DODÁVKY | 220-240 V AC |
| POWER | 24W |
| BARVA SVĚTLA | neutrální bílá 4200K NW |
| Světelný tok | 1680 lm |
| Index podání barev | Ra>80 zajišťuje přesné rozlišení osvětlených barev. |
| Nastavení úhlu světla | Ano |
| Zdroj světla | trvale integrované nevyměnitelné LED diody. |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| Rozměry | 1200 x 140 x 40 mm |
| Maximální provozní teplota | 45 °C |
| Provoz se stmívačem | NE |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Marken | IDEA LED Spółka z o.o. |
Auf Lager 1 Stck - sofort zur Absendung, nächste 550 Stck - Lagerhaus - Lieferant - 3-10 Werktage.
Superpreis
63,90 €
Empfohlener Verkaufspreis: 69,45 €
Empfohlener Verkaufspreis: 69,45 €
Die Preisüberwachung einstellen
Auf die Merkliste
